yenilik-partisi-sariyer-ilce-kongre

Yenilik Partisi Sarıyer’in yönetimi belirlendi

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yenilik Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın yönetimi geçtiğimiz haftalarda yapılan 1.Olağan Kongre’de belirlendi. Sarıyer İlçe Başkanı Anastasia Kaçeli oldu.

Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın kurduğu Yenilik Partisi, İstanbul’da ilçe başkan ve yönetimlerini belirlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Yenilik Partisi Sarıyer ve Kağıthane 1. Olağan İlçe Kongresi gerçekleştirildi. Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, il yöneticileri, yönetim kurulu üyeleri ve divan üyelerinin de katılımıyla gerçekleşen kongrede Sarıyer’in ilçe başkanı Anastasia Kaçeli oldu.

Yılmaz; “Siyaset bir ruh bütünlüğüdür”

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Sarıyer İlçe Kongresi’nde yaptığı konuşmasında şunları kaydetti; “Yenilik Partisi olarak biz gerçeği konuşacağız. Kalpten konuşacağız. Toplumla propaganda yapmayacağız gerçeği söyleyeceğiz. Ruhsuz insanlarla siyaset olmaz. İkircikli, kalbinden başka, gönlünden başka, gözünden başka dökülen insanlarla siyaset yapılmaz. Siyaset bir ruh bütünlüğüdür.”

Kaçeli; “Kısa zamanda çok iş başardık”

Yenilik Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı görevinden dolayı duyduğu heyecanı dile getiren Anastasia Kaçeli ise kongrede yaptığı konuşmada; “Sarıyer İlçesi kuruluş Kongresi’nde konuşmak zor olacak. Çünkü çok kısa zamanda gerçekten çok iş başardık. Bu vatanı bize emanet eden Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına, şehitlerimize, gazilerimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

İşte Yenilik Partisi Sarıyer’in Yönetim Kurulu

Yenilik Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Anastasia Kaçeli’nin ilçe yönetiminde yer alan isimler ise şöyle: Teşkilat Başkan Yardımcısı Suat Aslan, Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Cüneyt Ateş, Basın ve STK Başkan Yardımcısı Ömer Tokgözlü, İlçe Sekreteri Emre Gökçay, İlçe Saymanı Zeynep Canıbek, Gençlik Meclisi Kenan Kara, Kadınlar Meclisi Burcu Keskin, Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Ayar, Yönetim Kurulu Üyesi Serpil Şamkaraoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kaban, Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Lekesizgöz, Yönetim Kurulu Üyesi Vasili Kürkçü, Yönetim Kurulu Üyesi Akın Kılınç ve Yönetim Kurulu Üyesi Nihal Mihal.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!