featured

VİP Fen Bilimleri: “Eğitim ciddi kurumların işidir”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1965 yılında kurulan Fen Bilimleri Dershanesi kurulduğundan bu yana her yıl, öğrencilerinin sınavlarda elde ettiği başarılarıyla, Türkiye dereceleriyle dershanecilikte ülkemizin en seçkin öğretim kurumlarından biri olmuştur.

Gerek İstanbul’un gerekse ülkemizin bir çok il ve ilçesinde faaliyetini sürdüren Fen Bilimleri Üniversite hazırlıktaki birikimini Liselere hazırlıkta da değerlendirmeye başlamıştır. Fen Bilimleri elde ettiği başarılar ile tüm kurs işletmecilerinin imrenerek izlediği bir kurum olmuş ve gerek öğrenciler gerekse veliler tarafından takdirle karşılanmaktadır.

Beşiktaş Levent’te bulunan VİP Fen Bilimleri Kursu ise Eğitim camiasının yakından tanıdığı  aynı zamanda İGEDER (İstanbul Giresun Eğitimciler Derneği Başkanı Demircan YETKİN tarafından işletmesi yapılmakta ve her yıl onlarca başarılı öğrenciyi gerek üniversiteli gerekse Anadolu Liselerine kazandırmaktadır.Gerek uygulanılan eğitim ve öğretim modelleri,gerek özel sınıf eğitim tarzıyla farkını ortaya koyan VİP Fen Bilimleri Levent kursu 2021-2022 sezonuna oldukça iddialı olarak girdi.

“VİP FEN BİLİMLERİ AİLESİ GÜVENLE BÜYÜYOR”

2021-2022 Eğitim Öğretim sezonu açılışında Eğitim neferi öğretmen ve yeni sezon öğrencilerine kısa bir değerlendirme konuşması yapan VİP.Fen Bilimleri Levent Şube Kurucusu Demircan YETKİN günün anlam ve önemini belirten konuşmasında güçlü öğretmen kadrosu ve öğrenci sayılarının daha da artarak ailenin büyüdüğüne dikkat çekti. Demircan Yetkin şunları söyledi:

“BU GÜVENE LAYIK OLACAĞIZ”

“Kaç yıldır eğitim camiasının içinde güzel ve bir o kadar başarılı işlere imza attık. Zorlu bir pandemi sürecinden çıktık. Çok zorluklar yaşadık. Gençlerimize istediğimiz metod ve uygulamalarda eğitim verememenin mutsuzluğunu yaşadık. Artık yüz yüze eğitim vermenin derin anlamını hep birlikte yaşıyoruz ve umarım bu durum böyle devam eder. Yıllardır eğitimde verdiğimiz sözleri tutmanın huzur ve mutluluğu ile yeni eğitim-öğretim yılını açıyoruz. Bu yıl güçlü öğretmen kadromuza yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte, çok sayıda yeni öğrencilerimizle VİP Fen Bilimleri Levent Kursumuzun ailesi daha da büyüdü. Açıkçası velilerimizin bize duyduğu bu güvene layık olabilmek adına sorumluluğumuzun daha da arttığının, başarı çıtamızı yükseltmek için kendimizle yarışacağımızın farkındayız.”

“DOLU DOLU BİR YIL PLANLANDI”

“Bu yıl yine dolu dolu bir eğitim-öğretim dönemi planladık. Gerçek eğitim evrensel olandır gerçeğinden hareketle öğrencilerimizi yalnızca akademik anlamda değil, spor ve sanata da ağırlık vererek hayata tam donanımlı hazırlamak için mücadele edeceğiz. Sadece Okul kazanmak,üniversite kazanmak için değil, hayat için öğreniriz görüşü ile yolumuzu çizeceğiz. Her öğrenci için ayrı bir özen ve dikkat göstererek, öğrenme becerilerini geliştireceğiz.”

Bugünden başlayarak hep birlikte gerçekleştireceğimiz proje bazlı etkinlikler, özel etüd dersleri, geziler, sanat ve spor aktiviteleriyle dolu dolu bir yıl yaşayacağız.Elde edeceğimiz başarılar, paylaşacağımız mutluluklar, üstleneceğimiz görevler ortak gururumuz olacaktır” dedi.

VİP Fen Bilimleri: “Eğitim ciddi kurumların işidir”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 ay önce

    Oldukça kaliteli ve başarılı öğretmen kadrosu ile oğluma hayal ettiği endüstri mühendisliği bölümünü kazandıran bu güzel insanlara teşekkür ederim.
    İyiki varsınız, Sağolasın Gül Hocam

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!