kizilay-sariyer-iftariyelik-dagitim

Kızılay’dan hastanelerde iftariyelik dağıtımı

Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi, Ramazan ayı başından bu yana sürdürdüğü hastanelerde iftariyelik dağıtımını sürdürüyor.

Sarıyer’de yaptığı çalışmalarla vatandaşların yanında olan Türk Kızılayı Sarıyer Şube başkanlığınca Ramazan ayının ilk günlerinden bu yana sürdürülen hastanelerde refakatçilere yapılan iftariyelik dağıtımı devam ediyor. Türk Kızılayı Sarıyer Şube Başkanı Fatih Türk ve Kızılay gönüllülerince gerçekleştirilen programda Sarıyer sınırıları içerisinde yer alan hastanelerde hastalarına refakat eden hasta yakınlarına iftariyelik ikramında bulunuldu.

“Gönüllülerimizle Sarıyer’de büyük bir aileyiz”

Türk Kızılayı Sarıyer Şube Başkanı Fatih Türk çalışmalarıyla ilgili; “Ramazan başladığından bu yana her gün yaptığımız gibi bugün de hastane acillerinde iftarını açmak zorunda kalan vatandaşlarımıza iftariyelik ikramında bulunduk. Gerek bağışları ile gerekse de katılımları ile bize ne kadar büyük bir aile olduğumuzu hatırlatan gönüllülerimize çok teşekkür ediyoruz. Bu hilal sizinle var olmaya devam edecek” ifadelerine yer verdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!