istinye-devlet-hastanesi_

İstinye Devlet Hastanesi’nde icradan satılık cihaz!

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul 21. İcra Dairesi, İstinye Devlet Hastanesi’nde 736 bin lira değerindeki bir tomografi cihazını 15 Haziran’da düzenleyeceği bir ihaleyle satışa çıkaracak.

İstinye Devlet Hastanesi’nde bulunan bir tomografi cihazı, ödenmeyen borçlar nedeniyle icra yoluyla satışa çıkarıldı. İstanbul 21. İcra Dairesi tarafından satılmasına karar verilen tomografi cihazı, 2014 yılı üretimi. CT520 model bilgisayarlı tomografi cihazına icra dairesi tam 736 bin 950 lira değer biçti. 2020/9600 esas numarasıyla yapılacak satış, 15 Haziran 2021 tarihinde saat 11.30-11.35 arasında İstinye Devlet Hastanesi Radyoloji Bölümü önünde gerçekleştirilecek. Hastanede yapılacak ihalede, cihaza alıcı çıkmazsa ihale 1 Temmuz 2021 tarihinde aynı saatlerde ve yine aynı yerde bir kez daha tekrarlanacak.

sariyergazetesi.com/özel haber

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. editor_avatar
    1 ay önce

    Yıl 2021 olmuş. Nasıl bir Ülkede yaşıyoruz anlayamıyorum. Milletin verdiği oy ile yönetimi ele alanlar, Yine milletin verdiği vergilerle zevki sefa sürenler. Başka ülkelere yardım için para toplayanlar. İlk önce kendi ülkendeki insanlara sahip çıkmayı ne zaman öğrenecekler acaba. Sayın ülkemizin yöneticileri; kendinizi ve dış ülkeleri düşüneceğinize dönün bir bakın ülkenize… Milletine ait devlet hastanesi icralık olmuş haberiniz yok…
    Canım sahipsiz kalan ülkem acınacak halde…

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!